Series
Ratings
39
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Make a WishRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.0
- Crazy for YouRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Shining RomanceRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0