Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
CallRated ★ 2.5
Last Action HeroRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Every Time I DieRated ★ 3.5
25th HourRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Project PowerRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
The RoomRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 2.5