Movies
Ratings
146
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0