Movies
Ratings
425
TRON: LegacyRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.5
Space Jam: A New LegacyRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5