Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0