Titles you rated
SpectreRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0