Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 0.5
The Karate KidRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0