Titles you rated
The SilencedRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0