Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
UnfairRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 5.0
RivalRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0