Movies
Ratings
30
Ant-ManRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0