Titles you rated
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5