Series
Ratings
21
Why Women KillRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5