Titles you rated
BurningRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 1.5
MasterRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 2.5
Our Love StoryRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5