Series
Ratings
12
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0