Titles you rated
Stuck in LoveRated ★ 3.5
Dan in Real LifeRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5