Movies
Ratings
67
High-RiseRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.0