Titles you rated
MemoryRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0