Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 1.0
RobberRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 0.5
JumongRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
- Apgujeong HouseRated ★ 3.0