Movies
Ratings
116
A Hard DayRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
TumbleweedRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
FameRated ★ 4.5