Titles you rated
Summer 1993Rated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5