Series
Ratings
49- TruthRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- BossRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0- Bomi's RoomRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5