Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
BeatRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0- SohRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0