Series
Ratings
59- SoulmateRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0