Titles you rated
DevsRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 1.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0