Movies
Ratings
24
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5