Movies
Ratings
306
Beastie BoysRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 0.5
My Boss, My TeacherRated ★ 0.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 0.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 2.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.5
Hellsing Ultimate IRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 0.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
FluRated ★ 0.5