Titles you rated
Choushinsei FlashmanRated ★ 2.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 3.0
Slayers NextRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5
Classroom of the EliteRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 2.5- Sgt. FrogRated ★ 4.0