Titles you rated
- You Are My DestinyRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5