Series
Ratings
72
Killing EveRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0