Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0