Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5