Movies
Ratings
152
1917Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 4.0