Series
Ratings
174
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
Which Star Are You From?Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- My Fair LadyRated ★ 2.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0