Titles you rated
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5