Titles you rated
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5