Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5