Series
Ratings
186
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Giant Peng TVRated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0