Movies
Ratings
121
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.5