Movies
Ratings
168
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 3.5
Love Never FailsRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Eunha VideoRated ★ 3.5
Parallel NovelRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
NovemberRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0