Movies
Ratings
136
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5