Series
Ratings
34
Painter of the WindRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 1.0