Titles you rated
The BeastRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
A Boy and SungreenRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Ode to the GooseRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 5.0
LetoRated ★ 1.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Life is FruityRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5