Series
Ratings
11
RememberRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5