Series
Ratings
84
FingersmithRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0
MamaRated ★ 2.5