Titles you rated
HungerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
RevelationRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5