Series
Ratings
92
Last Samurai StandingRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0