Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
War DogsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5