Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 2.5