Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5