Series
Ratings
109
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5